Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

Home > Zdraví a kosmetika > Bio kosmetika, eko výrobky i domácí spotřebiče v jednom e-shopu

Bio kosmetika, eko výrobky i domácí spotřebiče v jednom e-shopu

Vk-nature.cz je e-shop pro všechny hospodyně, která přemýšlí ekologicky, úsporně i efektivně. K mání je zde čistě přírodní kosmetika, eko výrobky a spotřebiče. Dodavatelem kosmetiky z přírody, drogistického zboží, doplňků do bytu i dekorací, domácích potřeb a spotřebičů je společnosti Dedra. Zdravá výživa je pak reprezentována značkou DNM. Produkty z houby Reishi se zabývá DXN. Společnost ENERGY je dodavatelem přírodních bioinformačních produktů. V nabídce je k dispozici také vitaminy Calivita, hřejivé polštářky Pecičky, nebo například magnetické šperky Energetix.

Ekologickým drogistickým zbožím se pak zabývá firma Dedra. Kosmetika je prostá jakýchkoliv chemických látek, splňuje náročná kritéria a přísné evropské atesty. Dedra zboží je tak ideální pro alergiky. Protože je pro Dedru velmi podstatný zdravý životní styl, i elektrické spotřebiče a potřeby do domácnosti splňují ekologická kritéria. Domácí potřeby představují třeba přípravky na obuv, kůži i podlahy. K dispozici je autokosmetika i čisticí prostředky na skla a koberce, osvěžovače vzduchu a textilií.

V kategorii nazvané Dům a zahrada je k dostání řada produktů pro domácnost: koberce, textil, dekorace, dekorativní vázy, hodiny, budíky a domácí spotřebiče. Zmínit je třeba také nízko otáčkový odšťavňovač Dedra Vitvit, který je nyní za zvýhodněnou cenu. Zapomenout nesmíme ani na multifunkční varné a tlakové centrum Combivar. Multifunkčnost spočívá v nahrazení 16 různých kuchyňských robotů. Ve vaší kuchyni by také neměl chybět multifunkční robot Varmix.

  1. No comments yet.
Submitting Comment, Give me a second...

Leave a comment

Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Trackbacks & Pingbacks ( 0 )
  1. No trackbacks yet.
  2. Trackbacks are currently closed.