Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

Home > Domácnost a zahrada > Budují se ještě krby a krbová kamna dle individuálních přání?

Budují se ještě krby a krbová kamna dle individuálních přání?

Firma ProfiKrby je soustředěna na jedinečné krby a originální krbová kamna – profesionální produkty stavěné dle individuálních přání, jejichž úpravy jsou možné vícero způsoby – podle designu, výkonů a použití. Výtečná krbová vložka Kobok zastoupí každá stavěná krbová kamna, má až desetihodinovou akumulační dobu, má společenskou a estetickou úlohu v domácnosti.

Úplný souhrn položek pojímá krbové vložky Kobok, využitelné stavební hmoty na krby, potřeby pro rozvod tepla, jednotlivá příslušenství pro krby a potřebné doplňky, prověřená krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, prověřené kouřovody s komplexním příslušenstvím, pohromadě s veškerými metodikami, správnými ištěními a udržováními krbů. Společnost je zaměřena i na čištění komínů. Případní klienti, jež zajímají akumulační krby, krby s akumulačním materiálem kolem krbové vložky, nebo ve spalinové trase či na plášti krbu, můžou rovněž krb rozšířit o soustředění vody do akumulační nádržky. Zmíněné krby jsou určitě hospodárnější, jsou významně přínosné pro domácí ekonomiku i životní prostředí vůbec.

Nabídka společnosti nezapomíná na krbová kamna Thorma, účelná krbová kamna Thorma s výměníkem, výhodná krbová kamna akumulační, populární krbová kamna s designem krbu i nestárnoucí sporáky na tuhé palivo. Důležitým mezníkem, jehož si budou vážit všichni vážní zájemci o krbová kamna, výkonné krby, účelná krbová kamna Thorma a jakostní sporáky na tuhá paliva Thorma, jsou nepostradatelné náhradní části, jako jsou náhradní vyzdívky anebo skla do kamen.

Každá krbová vložka se nakupuje v návaznosti na zmíněné parametry: průměrný výkon v hodině, účinnost, rozměry dveří, rozměry sirky s rámem, provedení, a ještě průměr kouřovodu. Pro všechny klienty je přichystaná krbová vložka, již máme na skladě v desítkách různých podobenstvích. Před samotným výběrem určitě kontaktujte naše specialisty, kteří pomůžou s radou, jaká krbová vložka by byla nejideálnější.

 1. registracePR Srp 28th, 2016 @ 17:03 | #1

  Stejně jako dílenský stůl, by neměly v dílně chybět kovové skříně k ukládání pracovního nářadí. Eshop a114.cz nabízí bezkonkurenční množství variant plechových skříní.

 2. registracePR Srp 10th, 2018 @ 10:42 | #2

  Eshop sedaci-soupravy-nabytek.cz nabízí luxusní sedací soupravy , které vám zajistí kromě krásného vzhledu i dokonalé pohodlí. Firma Hikor Interiér s.r.o. – Český nábytek na míru to je záruka kvality.

 3. registracePR Bře 1st, 2019 @ 16:34 | #3

  Jedničkou mezi střešními okny jsou střešní okna fakro . Dodají vašemu podkroví dostatek světla, dobře izolují a dají se dokonale sladit s interiérem dané místnosti. Disponují bezpečnostní zarážkou, aby se okno nepřevrátilo do nežádoucí polohy.

Submitting Comment, Give me a second...

Leave a comment

Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Trackbacks & Pingbacks ( 0 )
 1. No trackbacks yet.
 2. Trackbacks are currently closed.