Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

Home > Obchod > Jak na skvělé domácí jogurty, výborné sýry anebo kefíry?

Jak na skvělé domácí jogurty, výborné sýry anebo kefíry?

Dobré domácí jogurty. Chutný domácí sýr. Prefabrikáty z běžných obchodů nahradily domácí dobrůtky z lokálních trhů. Můžeme ale si tyto dobroty udělat sami? Firma Bulgaricus předkládá instrukce na zhotovení uvedených výrobků a spoustu jiných, jež dokáže doma vyrobit každá dovedná hospodyňka, avšak i zkušený mlékárenský podnik zaměřený na výrobu produktů z mléka podle klasických receptů a materiálů. Vyzkoušejte kefíry, výtečné jogurty, sýry s využitím smetanových a sýrařských kultur z Bulharska a nikdy už nebudete jíst jiné.

Chlorid vápenatý a syřidlo na výrobu sýrů jsou nutné suroviny k výrobě sýra doma. Pro dokonalou sýřitelnost a maximální výtěžnost mléka je podstatnou surovinou chlorid vápenatý. Zároveň chlorid vápenatý nahrazuje chybějící vápník, jehož se nedostává kvůli mléčné pasterizaci. Špatnou mléčnou srážlivost způsobují malé hodnoty vápníku. Kvůli srážení mléka je potřeba doplňovat syřidlo, jak vynikající živočišné syřidlo na výrobu sýrů, rostlinné nebo mikrobiální. Tyto Suroviny jsou k dispozici v internetovém obchodě Bulgaricus.

Prodávané mlékárenské kultury jsou snadné pro domácí jogurt, špičkový čerstvý sýr, bezkonkurenční zakysanou smetanu, zdravý kefír, bio acidofilní mléko nebo bio raženky. Přidaná kefírová kultura se logicky používá k výrobě kefíru, sýrařská kultura k výrobě sýru, bulharské smetanové kultury se využívá pro dělání zakysané smetany a tvarohu, jogurtová kultura je určena pro výrobu jogurtů. Široká nabídka e-shopu pojímá všechen uvedený sortiment. V nabídce prodejny naleznete také probiotika po antibiotikách na střeva, jež se zasluhují o obnovu rovnováhy ve střevech, avšak také v celém organismu. Bylo zjištěno, že porušená střevní mikroflóra způsobuje mnohé nemoci. Avizovaná probiotika napomáhají obnovit střevní mikroflóru i celý organismus u dětí, stejně jako u žen i u mužů všech věkových tříd.

  1. No comments yet.
Submitting Comment, Give me a second...

Leave a comment

Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Trackbacks & Pingbacks ( 0 )
  1. No trackbacks yet.
  2. Trackbacks are currently closed.