Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

Home > Motorismus > Jak se dají objednat autosamolepky nebo proužky na ráfky pro váš automobil?

Jak se dají objednat autosamolepky nebo proužky na ráfky pro váš automobil?

Hloubáte, díky čemu se by se dal váš motocykl nebo automobil rozpoznat od jiných? Mohly by vám být nápomocny neobvyklé autosamolepky, které vám zkrášlí kapotu na autě, dekoruje také ráfky na kolech a ostatní části vašeho vozidla. Své auto tak vybavíte neotřelým puncem, navíc skoro zadarmo. Samolepky mohou být barevné i černobílé a hodí se tak na kteroukoliv barvu karoserie.

K mání jsou všelijaké autosamolepky pro všechny typy aut

Osobité autosamolepky a neotřelé proužky na ráfky distribuuje PŽ Design, který vám přináší bohatý sortiment produktů za skvělé ceny. Vybírat zde můžete z polepů na boky, rozličné proužky na ráfky různorodého provedení, neobvyklé rychlé pruhy, pozoruhodná clonítka, polepů na budíky, variabilní zvířecí motivy, čínských znaků a dalších zajímavých témat. Pro váš účel jsou připraveny samolepky na auto, proužky na ráfky a další zboží.

Zajímavé autosamolepky vyrobené ze samolepících fólií řežeme na plotru. Výtečné samolepky na auto mají označení Avery, 3M, nebo logo ORACAL, jejichž životnost je skutečně dlouhá – až pět let. K mání pro vás jsou připraveny také autosamolepky s o něco delší odolností. Zájemci si ale musejí na jejich vyrobení dohodnout individuálně.

Jak se vhodně nanášejí autosamolepky?

Jestli vlastníte konkrétní, odpovídající samolepky na auto, vyčistěte exteriér daného vozidla a autosamolepky na karoserii snadno přilnou. Nabízené autosamolepky jsou velice trvanlivé, a proto je nezdevastuje déšť, ani prach, sluníčko ani mrazivé počasí. Když se vám motiv autosamolepky nebude líbit, můžete ji samozřejmě vyměnit, protože všechny samolepky na auto jsou jednoduše sejmutelné.

E-shop nabízí populární samolepky na auto i rafinované proužky na ráfky, které se vyrábějí v několika šířkách a hodí se na všechny typy kol. A tak vybrané proužky na ráfky mohou být klasické, nebo fluorescentní, eventuálně reflexní, pozornost v ulicích máte jistou.

  1. No comments yet.
Submitting Comment, Give me a second...

Leave a comment

Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Trackbacks & Pingbacks ( 0 )
  1. No trackbacks yet.
  2. Trackbacks are currently closed.