Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

Home > Řemesla a služby > Kde si dáte nejlepší speciality české kuchyně? V Pivovaru Chýně

Kde si dáte nejlepší speciality české kuchyně? V Pivovaru Chýně

Pro vyhládlé hosty, hladové rodiny s malými dětmi a příznivce cyklistiky Pivovar Chýně u Prahy zhotovuje klasická polední menu a různé speciality české kuchyně. V pivovaru se dříve pěstoval dobytek, byl součástí klášterních hospodářských objektů. Nyní se v Pivovarském dvoře Chýně u Prahy nachází výletní restaurace s dětským koutkem Praha, pivnice s tradičním pivem, relaxační místo a rychlé občerstvení.

Výhodou Pivovarského dvora Chýně je jeho ideální poloha na cyklistické stezce, návštěvníci si na zahrádce zamlouvají nejlepší domácí bramboráčky, výtečné daňčí klobásy, steaky, domácí limonádu pro děti a polotmavou dvanáctku pro dospělé. Znamenitá restaurace s dětským koutkem Praha byla postavena obzvláště pro rodiny s malými dětmi, jež se v dětském koutku nebudou nudit při rozmanitých veselých činnostech, návštěvou je poctí babička z pohádky, tvoří se malování na obličej, je postaven hrad ke skákání, děti se můžou veselit na bublinkové diskotéce nebo na soutěžním odpoledni. Organizují se tady i narozeninové party pro děti a večírky doplněné o bohaté občerstvení. Nedaleké ruzyňské letiště je optimální možností pro všechny turisty, již v restauraci pivovaru můžou čekat na letadlo.

Zajímavé speciality české kuchyně a polední menu jsou dochuceny dobrůtkami pro mlsné jazýčky, jako například masa na grilu, rovněž i kolena pečená na pivu, znamenitý pivovarský guláš, kořeněná pečená žebírka, specialita – tatarák z pravé svíčkové, různé steaky ze speciálních druhů masa, připravují se hody postaročesku, králičí špíz, kachní speciality či husí speciality, skvělá hovězí svíčková, svíčková na smetaně a svíčková z telecího masa. Avizované polední menu obsahuje polívku a hlavní pokrm za nádherných 85 Kč. Pivovarská piva jsou kvasnicová, kvašená spodem i nefiltrovaná svrchně. Vaření piva stojí na staročeských tradičních základech a klasických postupech, a to za použití sladu, dále také vody a chmele. Český světlý ležák je klasické světlé, kvasnicové pivo z českých surovin, chmelené proslulým chmelem z Žatce.

  1. registracePR Kvě 2nd, 2018 @ 12:54 | #1

    Ostrov Krk přitahuje turisty nejen krásnými plážemi a čistým mořem, ale i spoustou památek. Nevíte-li kam letos na dovolenou, jeďte do Chorvatska a zařiďte si ubytování na ostrově Krk prostřednictvím Cestovní agentury ABC a to ihned, dokud je z čeho vybírat na stránkách abc-ck.cz.

Submitting Comment, Give me a second...

Leave a comment

Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Trackbacks & Pingbacks ( 0 )
  1. No trackbacks yet.
  2. Trackbacks are currently closed.