Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

Home > Děti > Na vaše robátka je stoprocentně přichystána naše soukromá školka v Praze

Na vaše robátka je stoprocentně přichystána naše soukromá školka v Praze

Vaše dítě už je školkou povinné a vás už po mateřské dovolené očekávají v práci, hlídání dětí zajišťuje školka v Praze. Pakliže vám normální mateřská školka absolutně nesedí, anebo děcka vůbec nepřijímají (například kvůli bydlišti, neboť státní mateřské školy často upřednostňují místní děcka, proto je kapacita rychle vyčerpaná), soukromé školky Praha vám pomohou vyřešit palčivý problém hlídání dětí.

Odpovídající hlídání dětí zajistí školka v Praze Pro Family

Jednou z předních soukromých školek u nás v Čechách je Mateřská škola Pro Family s.r.o., které se zasloužily o síť mateřských škol ve vícero obvodech Prahy. Dokonce byly soukromé školky Praha oceněny nejpřísnějším hodnocením školních inspektorů v roce 2014. A to není pouhopouhé měřítko, co by si vás mohlo získat pro to, dát své dítě do této soukromé školky. Tyto soukromé školky Praha jsou situovány na šesti místech tak, abyste si snadno zvolili tu, jaká je vašemu domu či zaměstnání nejblíž.

Po zaplacení částky soukromé školky Praha – Pro Family garantují všem dětem pohádkovou péči

Když si vyberete soukromé školky Praha, nevyvarujete se placení školného, které vás při šesti hodinách denně vyjde přibližně na 6 100 Kč měsíčně. Budou se počítat konkrétní hodiny dítěte strávené v mateřské škole, a proto když vám potomek ochoří, za tuto absentující dobu nic platit nebudete. Zmíněná částka je absolutní a pojímá stravování dítěte i veškeré zájmové aktivity, jichž se vaši potomci zúčastní.

Mateřská školka v Praze dokáže zajistit hlídání dětí, avšak orientuje se rovněž na další činnosti, mezi něž spadá kupříkladu divadlo, tenis, angličtina, plavání, vyučování tance a lekce keramiky. Děcka navštěvující soukromé školky Praha se stanou soběstačnými, navíc se plně rozvinou jejich vlohy.

Pro Family se zařadily mezi privilegované soukromé školky Praha. Klima soukromé školky Praha bylo oceněno nejpřísnějšími měřítky jako naprosto dokonalé pro výchovu a vzdělávání. Navíc je otevřena od 7:00 až do 19:00 a bez problému ji mohou využít i pracovně vytížení rodiče.

  1. No comments yet.
Submitting Comment, Give me a second...

Leave a comment

Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Trackbacks & Pingbacks ( 0 )
  1. No trackbacks yet.
  2. Trackbacks are currently closed.