Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

Home > Šperky a zlato > Nekonečný sortiment zahrnuje prsteny stříbrné, náušnice stříbrné i rozmanité přívěsky

Nekonečný sortiment zahrnuje prsteny stříbrné, náušnice stříbrné i rozmanité přívěsky

Sympatie ke krystalům Swarovski s léty neupadají díky kvalitnímu opracování s důrazem na efekt. Klenotnická společnost Čištín, s. r. o., se specializuje na výrobu zlatých a stříbrných šperků zdobených krystaly Swarovski. Můžete si vybrat krásné prsteny stříbrné a zlaté, krásné náušnice stříbrné a zlaté, ale i rozličné stříbrné a zlaté přívěsky. Zajímavý český vltavín, působivý granát, k tomu populární přírodní ametyst, topaz, olivín, zajímavá říční perla černá, lososová, bílá, růžová i stříbrná doplňuje klenoty z našeho šperkařského obchodu.

Máme v nabídce elegantní náušnice stříbrné, prsteny stříbrné a šperky Swarovski

Naše jakostní klenoty doplňují krystaly Swarovski. Prodáváme efektní šperky Swarovski, jsou zpracovávány kvalitně, v různých barvách a se zajímavými efekty. Prodáváme proto módní náušnice stříbrné, kvalitní prsteny stříbrné a přívěsky různého provedení. Veřejností oblíbené krystaly zahrnují čistý krystal, tanzanit, ale také light azore, dále krystaly light rose, emerald, siam, safír, chrizolit, ametyst, topaz, olivín, také vitrail light, nápadný AB krystal a efektní fuchsia.

Překrásné náušnice stříbrné s bezpečnostním uzavíráním

Nekonečná nabídka rozmanitých šperků, zahrnující módní náušnice stříbrné a nestárnoucí náušnice zlaté, je ideálně zhodnocena vsazenými krystaly Swarovski, zirkony, nebo dalšími kameny. Každý šperk má důmyslně upevněný krystal či kámen tak, aby se připevněný krystal či kámen samovolně neuvolnil. Všechny nabízené náušnice stříbrné jsou povrchově zpracovány čistým rhodiem, jež perfektně posiluje celkovou odolnost klenotu a k tomu ještě zabraňuje oxidaci.

Jakostní prsteny stříbrné mnoha typologií

Naše nekonečná nabídka pojímá precizně vyrobené prsteny stříbrné osázené zirkony, nebo dalšími drahými kameny. K výrobě se používá stříbro s ryzostí 925/1000, stejně jako u náušnice stříbrné se i prsteny stříbrné povrchově upravují s pomocí čistého rhodia. Jelikož si všechny věkové kategorie i pohlaví nejvíce oblíbily prsteny stříbrné, nabídka našeho obchodu obsahuje překrásné prsteny stříbrné s různými rozměry. A proto je nutné do objednávky napsat i rozměr prstenu, velikosti naleznete na našem webu.

  1. No comments yet.
Submitting Comment, Give me a second...

Leave a comment

Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Trackbacks & Pingbacks ( 0 )
  1. No trackbacks yet.
  2. Trackbacks are currently closed.