Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

Home > Domácnost a zahrada > Originální český designový nábytek i k vám domů

Originální český designový nábytek i k vám domů

Už máte dost zastaralých sektorových souprav, nebo nechcete kupovat nábytek v Ikee? Nabízíme vám řešení, jež představuje společnost Český designový nábytek Lupínková. Tato firma nabízí moderní sedací soupravy, kancelářský nábytek na míru, čalouněná křesla a pohovky, ložnicový nábytek, jídelní stoly, konferenční stolky a židle, lakovaný a masivní nábytek, bytové doplňky a nábytek do dětských pokojů. Výhodné akční slevy pak přijdou vhod všem zájemcům o originální nábytek na míru.

Česká kvalita

Zboží pochází z dílny českých výrobců, kteří společně s nejlepšími designéry navrhují originální nábytek. Specifické prostory pak vybaví nábytek na míru. Židle a stoly jsou převážně z masivu, ovšem i z materiálů, jako je dýha a lamino. Výstavní síní jsou jedinečné čalounické práce v kombinacích židlí se sedacími soupravami a pohovkami.

Kombinovatelný sedací nábytek od spol. Polstrin Design

Moderně originální i střízlivější typologie, široká barevná škála, variabilita a kombinace, to všechno představuje sedací nábytek Polstrin Design. Pokud se zaměříte na díly souprav jednotlivě, zjistíte, že je možné je vzájemně propojovat a kombinovat. Pokud se vám třeba konkrétní sedací souprava nevejde do místnosti, není problém vyrobit nábytek na míru. Vyberte si pouze textilii nebo kůži, a konkrétní kousek nábytku bude potažen podle vašeho přání.

Pořiďte si kvalitní ložnicový nábytek

Ložnicový nábytek jako postele, komody, noční stolky, šatní skříně vyrábíme z dýhy, masivu i lamina. Postele bývají potaženy látkou, koženkou, nebo kupříkladu kůží. Ložnicový nábytek na míru je vyveden v typologii Benezio, který působí elegantně, a rozhodně není kýčovitý.

  1. registracePR Čer 27th, 2015 @ 15:46 | #1

    Používejte doma i v zaměstnání čističku vzduchu. Moderní čistička vzduchu je schopna zachytit veškeré nečistoty, které vám poletují vzduchem. Ten, kdo má doma alergika, by si měl čističku vzduchu určitě pořídit. U čističky vzduchu IONIC CARE, není potřeba dokupovat filtry, snadno se čistí.

Submitting Comment, Give me a second...

Leave a comment

Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Trackbacks & Pingbacks ( 0 )
  1. No trackbacks yet.
  2. Trackbacks are currently closed.