Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

Home > Cestovní ruch > Přemýšlíte, kde strávíte svoji dovolenou? Ubytování u moře, které stojí za to vyzkoušet

Přemýšlíte, kde strávíte svoji dovolenou? Ubytování u moře, které stojí za to vyzkoušet

Nač zůstávat doma, když můžete vyrazit k moři? Otázka, která napadne nejen cestovatele, ale v současnosti téměř každého, kdo na to jak se říká má. Dovolenou u moře si dnes však může dovolit téměř každý. Podívejme se proto, proč je dovolená u moře prospěšná a jaké jsou současné oblíbené turistické destinace.

U moře si zlepšíte zdraví…

Přímořské klima má opravdu blahodárné účinky na zdraví člověka, a proto je právě moře velmi často lékaři doporučováno. Mořský vzduch totiž skvěle prospívá plicím a slaná voda zase ozdravuje pokožku. Příjemné strávená dovolená bez stresu navíc také pozitivně ovlivňuje psychiku. Ubytování u moře vás navíc nemusí přijít nijak draho. Především záleží na tom, jak blízko moři se chcete ubytovat a jak velký luxus požadujete. S příměřenými nároky však můžete počítat s příjemnou cenou.

Kalábrie – ideální místo pro vaši dovolenou

Kalábrie se nachází na špičce „italské boty“. Disponujete-li tedy alespoň základními znalostmi ze zeměpisu, rozhodně víte, že je Kalábrie hodně na jihu. To znamená, že se můžete těšit na spoustu slunce a krásně teplé moře. Protože je Kalábrie velmi populární turistickou destinací, je nabídka ubytování v Kalábrii poměrně široká. Kromě koupání a opalování se je zde také možné navštívit překrásný ostrov ve Středozemním moři, Sicílii. Kalábrie je totiž od Sicílie vzdálená jen několik kilometrů.

Balkán – ideální místo pro vaši dovolenou

Ještě nedávno byl Balkánský poloostrov brán jako region nebezpečný pro turisty. To už ale není pravda. Mnoho zemí Balkánu je již dnes součástí EU a další země se na vstup připravují. Černá hora nám pak není výjimkou. Apartmány v Černé hoře jsou ovšem dostupné snad každému, pláže jsou tu dokonalé a lidé skutečně vlídní. Je to zkrátka místo, kam se rádi vrátíte.

  1. registracePR Čer 6th, 2016 @ 19:17 | #1

    Na stránkách Ca-Eliška Chorvatsko levně si můžete zarezervovat ubytování v severní Dalmácii, například v Biogradu na Moru, Sveti Filip i Jakov nebo Turanj. Tak neváhejte a zarezervujte si ubytování snadno a rychle.

Submitting Comment, Give me a second...

Leave a comment

Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Trackbacks & Pingbacks ( 0 )
  1. No trackbacks yet.
  2. Trackbacks are currently closed.