Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

Home > Domácnost a zahrada > Sežeňte si krbová kamna, nebo krby u firmy AMAR Krby Morava

Sežeňte si krbová kamna, nebo krby u firmy AMAR Krby Morava

Dnes je moderní výstavba tepelných zdrojů, jako populární krbová kamna a moderní krby. AMAR Krby Morava zhotoví náčrt, vypočítá práci i materiál, to vše zadarmo, ideálně vyhotoví 3D nákres pro jednotlivé zájemce o krby, popřípadě krbová kamna, funkční zahradní kamna, výkonná kachlová kamna, ale i o krbové vložky. Při nákresu a budování se počítají individuální tužby klienta, využitý materiál a stavební dispozice domu. Jakékoli krby a jedinečná krbová kamna jsou stavěny jako originály projektované na míru.

Nákresy a budování systémů pro krbové vložky, spojení akumulačních nádrží čerpadel či solárních systémů se dělají úspěšně díky mnohaletým zkušenostem zaměstnanců AMAR se stavaři a topenáři. A tak se uvedené zdroje tepla stanou jak estetickou, tak ekologickým a ekonomickým komponentem objektu. Zvláštností jsou rovněž akumulační krby.

Funkční krbová kamna jsou populární nejen díky svým vlastnostem a vzezření, avšak také díky jednoduché montáži bez komplikovaného stavění. Do výběru zdrojů tepla byly zahrnuty krbová kamna, populární krbová kamna rustikálního designu, ale i obyčejná kachlová krbová kamna. Před výběrem se neváhejte poradit s firemními specialisty, odpadnou vám tak starosti s kalkulací tepelné ztráty objektu, popřípadě se stavebním náčrtem domu nebo rozměry komínu. Společnost AMAR Krby Morava se postará i o montáž tepelného zdroje.

Vybraná krbová vložka s výměníkem se dá spojit s topným systémem v budově, s podlahovým vytápěním, propojit s akumulační nádrží, bojlerem nebo topením v dílčích pokojích. Avizované tepelné zdroje mají více velikostí a typologií prosklení, a tak jednoduše bude vámi vybraná krbová vložka s výměníkem na teplou vodu elegantní součástí domu. Vaši volbu usnadní předem zadané technické údaje a stavební plán objektu.

  1. No comments yet.
Submitting Comment, Give me a second...

Leave a comment

Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Trackbacks & Pingbacks ( 0 )
  1. No trackbacks yet.
  2. Trackbacks are currently closed.