Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

Home > Cestovní ruch > Sháníte pohodlné ubytování na Slovácku? Pak vyzkoušejte penzion U Kulky

Sháníte pohodlné ubytování na Slovácku? Pak vyzkoušejte penzion U Kulky

Moravský Kyjov je populární díky svým kulturním akcí a turistickým památkám, vč. překrásné přírody, skvělého vína a jídla. Pro rok 2015 je pak pro návštěvníky jihomoravského městečka Kyjov připravena široká nabídka kulturních akcí,

Folklór a kultura, sport a ubytování Kyjov

Turisté mohou na nejstarším regionálním festivalu s názvem Slovácký rok poznat zdejší folklórní tance a hudbu, zatančit si při cimbálové muzice nebo si ji jen poslechnout, navštívit expozici Hračky ze staré půdy nebo výstavu věnovanou Bohumilu Hrabalovi. Program zahrnuje také oblíbené Martinské hody, Kateřinská zábava a tradiční vánoční slavnosti. Návštěvníkům Kyjova, kteří touží po komfortním ubytování v přátelské atmosféře, můžeme jedině doporučit Kyjov penzion U Kulky.

Za dobré jídlo, výborné pití a pohostinnou atmosféru ručí penzion Kyjov „U Kulky“ nacházející se v samém centru města Kyjov, penzion má kapacitu osmdesát míst a krom pohostinné, rodinné atmosféry poskytuje také skvělé zázemí pro cyklisty, rodiny i skupiny přátel. Při plánování firemního víkendu či rodinné dovolené se obraťte na penzion Kyjov. Potěšeni budete příznivými cenami, výtěčnou domácí stravou doplněnou o výborné moučníky či opékaná, grilovaná či třeba uzená masa.

Kyjov a jeho cyklistické stezky

Zastánci náročnější cyklistiky, ale i cyklistické rodiny s vozíky za kolo pro děti budou mile překvapeni četností tras. Kyjov penzion leží v srdci Kyjova, takže si každý cyklista může dle délky a náročnosti vybrat trasu, která mu bude nejvíce vyhovovat. Za vidění bezesporu stojí Kulkova mutěnická cyklostezka, Vyhlídka, Krajem folklóru a povodní a Krajem orchidejí, oškoruší a pálenic do Suchovské republiky.

  1. registracePR Zář 14th, 2015 @ 17:26 | #1

    Nejnavštěvovanější částí Slovenska je Dunajská Streda. Prožijete zde vysněnou dovolenou plnou relaxace , odpočinku i vodních radovánek v termálním koupališti. Pro milovníky cykloturistiky jsou zde skvělé cyklostezky .

  2. registracePR Úno 12th, 2016 @ 12:13 | #2

    Apartmány Smíchov slouží i jako hodinový hotel Praha pro zamilované páry. Apartmány jsou vybaveny stylovými koupelnami s velkými prosklenými hydromasážními sprchami a v apartmánu VIP- SPA si užijete jedinečnou koupel v luxusní vířivce. Takže neváhejte a objednejte si ubytování.

Submitting Comment, Give me a second...

Leave a comment

Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Trackbacks & Pingbacks ( 0 )
  1. No trackbacks yet.
  2. Trackbacks are currently closed.