Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

Home > Obchod, Šperky a zlato > Vhodné šperky pro ženy? Zkuste ty ručně dělané z minerálních kamenů!

Vhodné šperky pro ženy? Zkuste ty ručně dělané z minerálních kamenů!

Ač to většina žen nerada přiznává, řada z nich zbožňuje šperky. Přitom nemusí jít o šperky nijak okázalé. Většinou stačí líbivý řetízek či elegantní náušnice.

Ojedinělé kombinace materiálů

Šperky dostupné v tomto obchodě jsou zpravidla vyráběné z kovu a vhodného minerálního kamene. V nabídce tak najdete šperky stříbrné a zlaté, ale rovněž šperky ze zcela jiných kovů, například i náušnice z chirurgické oceli. Kov je pak zkombinován s vhodným minerálním kamenem. Může se například jednat o křišťál, achát, růženín nebo tyrkys. Výběr mezi šperky z minerálů je tak skutečně zajímavý.

Co šperk to originál

Žijeme v době, kdy se většina zboží produkuje s obrovskými náklady, najdeme jen opravdu málo originálů. Přitom velmi často toužíme po něčem, co nikdo jiný nevlastní. Něco, co nás od ostatních určitým způsobem odliší. Cosi, co zvýrazní naši originalitu. Něčím takovým může být právě již zmíněný šperk. V e-shopu Šperky Johana je skutečně každý šperk originálním, ručně dělaným kouskem. Je tu tedy možné pořídit skutečně speciální šperky pro ženy, které nikde jinde pořídit nelze.

Stručně o autorce šperků a obchodě

Za šperky stojí paní Johana Kroupová, která je mimo jiné také psychoterapeutka a fotografka. Nákup u ní v obchodě je pak vskutku jednoduchý. Šperk si je možné vybrat v galerii nebo si můžete jednoduše projít jednotlivé katerogie. Vybrané zboží je pak možné objednat buď skrze e-shop, nebo telefonicky či e-mailem. Paní Johana Kroupová je rovněž ochotná vyrábět šperky na zakázku, a tak konkrétně podle vašich přání. U šperků s minerálními kameny se je také možné dočíst, jak na vás budou tyto kameny působit. Nezbývá už nic jiného, než zkrátka vybrat ten pravý.

  1. No comments yet.
Submitting Comment, Give me a second...

Leave a comment

Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Trackbacks & Pingbacks ( 0 )
  1. No trackbacks yet.
  2. Trackbacks are currently closed.