Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

Home > Finance > Všichni občané dosáhnou na státní programu nová zelená úsporám

Všichni občané dosáhnou na státní programu nová zelená úsporám

Při rostoucích cenách energií vymýšlíme, jak ušetřit a chovat se ekologicky. A proto můžeme jednoduše změnit dodejce plynu nebo elektřiny. Jaký z dodavatelů pro vás bude nejlevnější, si můžete snadno vypočítat s kalkulačkou úspor, kterou najdete na webových stránkách IQenergy.cz. První proinvestovaná částka se ve vaší peněžence odrazí na úsporách až v budoucnu. Internetovou prodejnu s praktickým zbožím a odborné poradenství je také dostupné na internetových stránkách. Poskytujeme bezplatné poradenství přes telefon, popřípadě přes kontaktní formulář. Téma nová zelená úsporám je často zodpovídané.

V systematickém přehledu na webu IQenergy.cz naleznete podmínky pro splnění žádosti o dotaci nová zelená úsporám. Zažádat si o podpůrnou dotaci lze kdykoliv, žádosti se přibírají do konce roku 2021. Podle prodeje emisních povolenek se budou dodávat nutné finance směrem k dotaci nová zelená úsporám. Státní dotační program nová zelená úsporám přispívá ke snížení energetické náročnosti stávajících rodinných domů, podporuje výstavby nízkoenergetických rodinných domů a ekonomické využití energetických zdrojů, jako jsou kupříkladu výměny omšelých tepelných zdrojů za novodobé tepelné jednotky. Registr proměnitelných tepelných zdrojů je na internetových stránkách IQenergy.cz.

Současně se poskytuje dotace na stavbu fotovoltaické elektrárny, kdy žadatelé můžou na jeden dům získat podporu až 100 tisíc Kč. Transformace slunečního záření na elektřinu s použitím polovodičových diod spojených do panelů – to je fotovoltaika. Hospodárná a efektivní metoda – fotovoltaika – si u široké veřejnosti získává na oblíbenosti stále více. A proto stavba fotovoltaické elektrárny přitáhne každému vlastní energetickou soběstačnost, a ještě se výrazně zminimalizují veškeré vynakládané částky domácnosti.

  1. No comments yet.
Submitting Comment, Give me a second...

Leave a comment

Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Trackbacks & Pingbacks ( 0 )
  1. No trackbacks yet.
  2. Trackbacks are currently closed.